Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Змагання зі спортивного орієнтування

Дата: 15 квітня о 13:33, Оновлено 17 квітня о 11:04
97 переглядів

За ініціативи і наполегливості вчителя «Захисту України» Миронюка О.П. в Ямпільському ліцеї 10 квітня пройшли змагання зі спортивного орієнтування. Змагалися 6 команд. Під керівництвом Олександра Петровича були підготовлені пункти, спостерігачі та проведено чітку інструкцію з класними керівниками по підготовці команд: назва, девіз, зовнішній вигляд і найголовніше – вміння користуватися компасом і картою.

Спортивне орієнтування - це вид спорту,  мета якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.
Суть змагань полягає в тому, що учасники повинні якнайшвидше відшукати на місцевості контрольні пункти ( далі КП ), які в певній послідовності нанесені на карту, з’єднані лінією і позначені порядковими номерами. Якщо хоч один КП не знайдений або пройдений не в належному порядку, результат не зараховують. Перемагає та  команда, яка витратила найменше часу на проходження КП в заданій послідовності.​
           Змагання між учнями 5 - 7 класів розпочалися з урочистого відкриття, слуханням гімну Українита вшанування хвилиною мовчання загиблих воїнів та вітального слова директора ліцею Олуйко М.В.
 І ось старт! Жеребкування команд і першими розпочали шлях команда 5-Б класу «Козачата»(кл. керівник Мусєвич М.Л.). Пошук міток на кожній станції, вираховування по компасі та карті азимута, а кінцевий результат: складання патріотичного вислову – ось головні завдання кожної команди. Практичні знання і вміння, кмітливість і швидкість принесли перемогу команді 5-А класу (кл. керівник Репецька Г.А.). З різницею 22 секунди ІІ місце здобула команда 7-Б класу під керівництвом Вакули О.В. Кожна команда була нагороджена грамотами та солодощами. Дякуючи вчителеві Миронюку О.П., учні здобули нові знання та практичні навички орієнтуватися на місцевості.
Переглянути фотоальбом
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.