Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

День Цивільного захисту

Date: 26 квітня о 21:26, Refreshed 26 квітня о 21:48
92 view

Відповідно Закону України «Про цивільну оборону України» «Кожен громадянин має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж, стихійного лиха та гарантування забезпечення реалізації цього права». Сьогодні основна задача нашої країни – збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров`я і життя. Саме цивільний захист має своєю метою захистити населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

День Цивільного захисту у Ямпільському ліцеї розпочався з із загального збору вчителів і продовжився  урочистою лінійкою та слуханням  гімну України учнями  на шкільному подвір`ї. Вчитель Захисту України» Миронюк  О. П. ознайомив  ліцеїстів з планом дій на весь день.  Також було вшановано хвилиною мовчання загиблих воїнів  та покладанням квітів до меморіалу.

Згідно плану перший урок  розпочався уроком класного керівника. Під час третього уроку  учнів 2-4 класів поринули у світ вікторин, а  дівчата та хлопці 8-9 класів тренувалися надавати долікарську допомогу (Білокур В.А.) й ознайомилися з новітніми засобами органів дихання та шкіри (Миронюк О.П.). Також кожен школяр 3-6 класів показав свою творчість і натхнення, долучившись до виставки малюнків  «Дякую ЗСУ» або світ ЦЗ очима дітей.

Проте креативністю і новизною здивували усіх бойові листи, газети, листівки від  учнів7-8 класів, які були здані в штаб. Також було проведено об`єктове тренування  з відпрацюванням дій на випадок виникнення пожежі за сигналом «Увага всім!». День завершився емоційно, адже свою вправність і силу, кмітливість і швидкість показали учні 3-4 класів -спортивні змагання (Дворак І.П.) та команди 9, 10,11 класів - змагання з військово- прикладних видів спорту (Миронюк О.П., Дворак І.П., Ковбасовський В.Д.).

Дисципліна й організованість, суворе виконання без поспіху правил поведінки під час надзвичайних ситуацій  - ось основні принципи, які намагалися донести педагоги нашого закладу  під час проведення Дня цивільного захисту.

Переглянути фотоальбом

Comments:
Only authorized users can leave comments.